Bitki Satışı

Fidanlığımızda açık alanda saksıda üretimi yapmış olduğumuz ürünleri, siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Bitkilerimizi A+++ kalitesinde üretimini yapmaktayız.

Bazı tür bahçe bitkilerimizi, yine aynı standartlar da üretim yapan meslektaşlarımızdan temin edip sizlere Çengelköy’de bulunan fidanlığımızda sunumlarını gerçekleştiriyoruz.

Bahçe bitkileri geniş bir yelpazede yer almaktadır, bu konudaki hassasiyetimiz üst düzeydedir, çünkü bu ürünler zaman ile büyümekte ve gelişmektedir, bu zamanı bitkiler üzerinde harcarken en ufak bir hatayı kabul etmiyoruz, çünkü zaman herkeste olduğu gibi bizim içinde önemli bir yer taşımaktadır.

Üretim aşaması ve sonrasında bitkilerimizin gelişim ve olgunlaşma sürecinde sorun olmaması ve bitkilerin dikildikleri veya konumlandırıldıkları yerlerde yaşamlarını en doğru şekilde sürdürmeleri için çalışıyoruz ve siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Bu iş tabii ki çok iyi bir bilgi birikimi gerektiriyor, Gülcü Mustafa olarak hem ekip arkadaşlarımıza hem de kendimizi sürekli yeni bilgiler öğrenmek ve bu bilgileri bahçelerde değerlendirmek için çalışıyoruz.

Ağaç ve bitkiler hayatımızda çok önemli bir yer taşımaktadır, taşıdığı bu önemi gelecek nesillerimize en doğru şekilde aktarmamız ve onların doğaya zara veren bireyler değil , doğaya hayat katan bireyler olarak yetiştirmeliyiz , Gülcü Mustafa Ailesi olarak üzerimize düşün bu görevleri en iyi şekilde yeni nesillere aktarmaya çalışıyoruz.

Not: Kaynak Kullanılarak Paylaşım Yapılabilir…